Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarıyla müjdeyi veren Zuckerberg eşi Priscilla’yla ikinci çocuğu beklediklerini kendi ve eşinin yıllar önce kız kardeşleriyle çekilmiş görüntüleriyle duyurdu.

Facebook’un patronu Mark Zuckerberg, ilk kız çocuğu Max’in ardından bu kez de ikinci çocuklarını bekledilerini dünyaya duyurdu. Eşi ve kendisine ait fotoğraf albümünden dört farklı fotoğrafı paylaşan Zuckerberg, üç kız kardeşle büyüdüğünü, onlardan çok şey öğrendiğini, onların sadece kardeşleri olmadığını, aynı zamanda çok da iyi dost olduklarını kaydetti. Zuckerberg, kız kardeşlerinin farklı alanlarda kariyerlerine yön verdiğine dikkat çekerken, kiminin müziğe spora ilgi duyduğunu, kiminin ise yemek sanatını icra ettiğini belirtti.

Eşi Priscilla’nın da iki kız kardeşle büyüdüğünün altını çizen Zuckerberg, eşinin kız kardeşlerinden ailenin önemini öğrendiğini ve zorluklarla mücadele etmede onların sonsuz faydası olduğunu dile getirdi.

Zuckerberg, eşi ve kendisinin hayatlarındaki kadınlar sayesinde daha iyi bir noktada olduklarını vurgularken, yeni gelen bebekleriyle yeni bir güçlü kadın yetiştireceklerini söyledi.

Reklamlar